درباره ما

About Us

درباره کلینیک بیشتر بدانید ...

More About Our Clinic

طرف قرارداد با بیمه های معتبر و بانکها من جمله

رازی
نوین
ایران
بانک ملت
البرز
کوثر
بانک تجارت
آرمان
پاسارگاد

اولین کلینیک ویژه بانوان و کودکان استان قم که کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی توسط متخصصین خانم ارائه می شود.
اتاق مخصوص کودکان ، طراحی مناسب و دسترسی آسان از تمامی نقاط قم به کلینیک و قرار گرفتن آن در یکی از اصلی ترین خیابان های شهر از مزیت های بارز این کلینیک است.
فراهم بودن فضای راحت برای بانوان و کودکان
استفاده از مواد با کیفیت
کادر مجرب دندانپزشکی خانم
از دیگر مزیت های کلینیک دندانپزشکی نگین است.

مراقبت از دندان

Dental Care


یکی از مهمترین اعضای بدن انسان دندان ها هستند. بسیاری از افراد با کوتاهی کردن، سلامت دندانهایشان را به خطر می اندازند و یا پس از خراب شدن یک دندان خیلی دیر به دندانپزشک مراجعه می کنند که باعث مشکلات و بیماری های دیگر دندان و لثه می شوند.
شاید باورتان نشود که با روش غلط مسواک زدن و عادت‌های نادرست چه عواقب ترسناکی در انتظار سلامت دندان‌هایتان خواهد بود. در ادامه نکاتی را خواهید خواند که آرزو می‌کنید کاش زودتر می‌دانستید.
به مرور زمان ترک (شکاف) های ریزی روی مینای دندان ایجاد می شود، این شکافها فشار ایجاد شده در وقت جویدن را خنثی کرده و از شکسته شدن دندان جلوگیری می کنند.
مهندسین فضایی در حال مطالعه این خاصیت هستند تا با استفاده از آن بتوانند سفینه های فضایی قویتری بسازند.


استفاده از خمیر دندان های معمولی که در بازار موجود اند، معمولا به حد کفایت دارای ماده فلوراید هستند که استفاده از خمیردندان در وعده های مسواک زدن کمکی ابتدایی به سفیدی دندان کرده و در محافظت از مینای دندان کمک قابل توجهی خواهد کرد.

با این وجود، دندانهای شما همیشه نمی توانند در برابر جمعیت طبیعی باکتری های موجود در دهانتان پایداری کنند. این باکتری ها اسیدهای ترشح می کنند که کلسیم و فسفات مینای دندان را از بین برده و باعث کرم خوردگی دندانها می شود.

با اعتماد به نفس لبخند بزنید
LOADING